CFR CLUJ - Rapid București 1-0. Rapidul e prieten cu infarctul și are "amantă" ratarea

CFR CLUJ - Rapid București 1-0. Rapidul lui Adrian Mutu a fost mut, obosit, bleg. Noroc că și CFR-ul lui Dan Petrescu a fost la fel. N-a jucat nimic. CFR-ul a băgat un gol, apoi, a înghețat rezultatul. Câteva ocazii, puține, cu parade de portari. Mulțumesc Horațiu Moldovan! Bravo și Bălgrădean pentru șutul lui Ioniță și penalty-ul lui Albu. Dar să uităm de meci, hai să discutăm cum giuleștenii au ratat un penalty acordat în minutul 98 cu VAR. Acolo e ratarea lui Albu, dar și un fel de justiție, nu? Groaznic, Rapid pierde. Uite cum Rapidul are prieten infarctul și "amantă" ratarea. CFR CLUJ - Rapid București 1-0.

Sursă foto: Hotnews.ro